naprawy bezgotówkowe bydgoszcz

Naprawy bezgotówkowe – Bydgoszcz

Nasza firma dokonuje kompleksowych napraw bezgotówkowych, co oznacza, że w przypadku zgłoszenia szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym klient nie angażuje własnych środków finansowych w naprawę samochodu. Za każdym razem gdy dojdzie do wypadku, właściciel pojazdu ma prawo zadecydować, czy chce otrzymać od ubezpieczalni gotówkę i samodzielnie starać się o naprawę szkód, czy też skorzystać z bardzo wygodnej dla klienta likwidacji bezgotówkowej szkody.

Nasz auto serwis, opierając się na wieloletnim doświadczeniu wie, że ta druga opcja pozwala często na zaoszczędzenie nerwów i zaoszczędzenie czasu, który jest związany z likwidacją powypadkowych uszkodzeń pojazdów.

Serwis samochodowy na czas wykonywanej usługi zapewnia wszystkim klientom samochód zastępczy, który po wykonanej usłudze zostaje przez klienta oddany z powrotem.

Dlaczego warto wybrać naprawę bezgotówkową?

Bezgotówkowa likwidacja szkód jest szczególnie polecana właścicielom w miarę nowych samochodów, które naprawiane mają być z OC sprawcy. To najwygodniejsza i bezpieczna forma likwidacji szkody, która staje się popularniejsza w naszym auto serwisie w Bydgoszczy. W rozliczeniach gotówkowych ubezpieczycielowi zależy na wypłacie jak najniższego odszkodowania. Często otrzymana kwota może nie wystarczyć na pokrycie wszystkich szkód.

Zalecamy więc decydowanie się na naprawy bezgotówkowe, gdyż może to przysporzyć mniej nerwów. W XSerwis Bydgoszcz korzystamy wyłącznie z części od renomowanych producentów i dbamy o to, by samochody po naprawie opuszczały warsztat w stanie nieodbiegającym od tego sprzed wypadku.

W warsztacie samochodowym w Bydgoszczy stajemy także po stronie naszych klientów w sytuacjach, w których wycena rzeczoznawcy jest dla nich niekorzystna. Znamy sposoby działania towarzystw ubezpieczeniowych w przypadku likwidowania szkód z OC oraz AC. Potrafimy dokonać precyzyjnej kalkulacji kosztów, pozwalającej finalnie na przeprowadzenie naprawy z wykorzystaniem najlepszych części i nowoczesnych rozwiązań. Skontaktuj się z naszym warsztatem samochodowym telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas w Bydgoszczy przy ul. Koronowska 29A, Czyżkówko.

Doświadczeni pracownicy wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z naprawą bezgotówkową i pomogą dokonać właściwego wyboru sposobu likwidacji szkody. Twój samochód błyskawicznie wróci do stanu, z którego będziesz zadowolony oraz będziesz mógł się cieszyć jazdą pod drogach. Do zobaczenia na miejscu!