Xserwis.pl / Usługi / Serwis klimatyzacji samochodowej

Serwis klimatyzacji samochodowej

Wybór naszego warsztatu to ratunek dla Twoje klimatyzacji. Zapewniamy specjalistyczne wyposażenie i fachowców, którzy sprostali nie jednej awarii w różnych modelach samochodów. Jeśli potrzebujesz niezawodnego serwisu klimatyzacji samochodowej, chcesz napełnić lub odgrzybić swoją klimatyzację samochodową, XSerwis czeka na Ciebie w pełnej gotowości!

Klimatyzacja to istotny układ w naszym samochodzie

Klimatyzacja samochodowa jest odpowiedzialna za wymianę powietrza. Jej zadaniem jest utrzymanie pożądanej wilgotności i temperatury w aucie, które wpływają bezpośrednio na komfort jazdy. Warto zwrócić uwagę na prawidłowe działanie naszej klimatyzacji. Wbrew panującej opinii przydaje się ona nie tylko latem.

Mokre ubrania w deszczowy dzień o każdej porze roku powodują, że w aucie pojawia się wilgoć, przez którą parują szyby. Dzięki klimatyzacji łatwo i szybko można osuszyć powietrze w samochodzie. Dodatkowo regularne używanie wpływa korzystnie na jej stan techniczny. Gdy klimatyzacja samochodowa włączana jest chociaż raz na miesiąc na chwilę, sprężarka pozostaje stale nasmarowana.